Hayat Bu İşte...

Hayat bu işte; Kanatlanıp gitmek dururken Dört duvar içinde hap solursun Yaşamak için bir neden ararken Ölmek için bulursun. Söyle; taşı toprağı altın olmuş kaç yazar ?

Responsive image
YAZAR
Suzan Mumcu
DOSYA BOYUTU
8,68 MB
YAYIN TARIHI
2006
DIL
Türkçe
ISBN
9799756287742

PDF formatında Hayat Bu İşte.... Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Hayat Bu İşte... kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Çaresiz bir sokak çocuğundan Alzheimer'li bir anneye, mutsuz biten aşk öyküleri ve kavuşamayan sevgililerden kocasını öldüren bir kadına... Bakmayı belki de unuttuğumuz saflıkta bir bakış açısından zaman zaman gülümseyerek zaman zaman da hayıflanarak okunan ama her seferinde şaşırarak "Hayat bu işte" dedirten öyküler... "Şimdi bizimle babamın arasında bir köprüde. Onu geri döndürmeye uğraşıyoruz. Ama karşıda da sevdiği adam var. Gitmekle kalmak arasında 65 gündür bocalayıp duruyor. Beyni çoktan öbür yana geçti ama kalbi hâlâ bu yanda."Sayfa Sayısı: 200Baskı Yılı: 2006Dili: TürkçeYayınevi: Okuyan Us Yayınları 


Manga - Hayat Bu İşte şarkı sözlerinden önce Manga ile ilgili kısa bilgi Hayat bu işte; Kanatlanıp gitmek dururken Dört duvar içinde hapsolursun Yaşamak için bir neden ararken Ölmek için bulursun.